توسط اداره کل کتابخانه های عمومی کرمان؛ مسابقه کتابخوانی «طریقت سلیمانی» برگزار می شود مسابقه کتابخوانی «طریقت سلیمانی» توسط اداره کل کتابخانه های عمومی کرمان در سطح ملی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان؛ اداره کل کتابخانه های عمومی استان با مشارکت ستاد ترویج مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و مرکز آفرینش‌های هنری بسیج سپاه ثارالله کرمان، مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان «طریقت سلیمانی» با موضوع وصیتنامه الهی سیاسی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از تاریخ 25 آذرماه لغایت 25 دی ماه، برگزار می کند.
این مسابقه در سه رده سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال و در چهار بخش نقاشی، چهارگزینه ای، دلنوشته و خاطره نویسی از طریق سامانه الکترونیکی مسابقات به آدرس www.samakpl.ir  در حال برگزاری است.

علاقمندان براي اطلاع از شرایط شرکت در مسابقه و دريافت فايل پی دی اف كتابچه وصیت نامه الهی سیاسی شهید حاج قاسم سلیمانی، می توانند به پورتال این اداره کل به آدرس  www.kermanpl.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است پس از اتمام مهلت شرکت در مسابقه و انجام داوری آثار بخش های نقاشی، دلنوشته و خاطره نویسی ، نفرات برتر هر بخش مشخص و به برگزیدگان لوح تقدیر و جوایزی نقدی اهدا می گردد.
 [PageVisit]