در راستای مهارت افزایی کتابداران؛ سلسله سخنرانی‌های «اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و کتابخانه‌های عمومی» برگزار می‌شود به همت معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد و به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، سلسله سخنرانی های «اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و کتابخانه‌های عمومی» ویژه کتابداران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران،  معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، پنج سخنرانی‌ با عنوان «اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و کتابخانه‌های عمومی» با ارائه دکتر مهدی شقاقی، عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی» برگزار می‏ کند.

این سلسله سخنرانی‌ در پنج حلقه ۳۰ تا ۴۰ دقیقه ای از ۲۲ شهریور ماه، روزهای شنبه ساعت ۱۰ صبح از طریق فضای مجازی پخش خواهد شد.

مبانی فکری اخلاق حرفه‌ای در کتابخانه‌های عمومی و برساخت تاریخی آن؛ نظریه‌های اخلاق هنجاری با نگاه به مسائل کتابخانه‌های عمومی؛ استفاده منصفانه در کتابخانه‌های عمومی؛ اخلاق خدمات مرجع و اطلاع رسانی در کتابخانه‌های عمومی؛ سرقت علمی و راه‌های پیشگیری آن؛ موضوعات هرجلسه در این سلسله سخنرانی‌هاست.

علاقه‌مندان می‌توانند این مباحث را به صورت زنده از طریق صفحه مجازی استان تهران (instagram.com/tehranplir)، آپارات (aparat.com/tehranpl/live) و پرتال tehranpl.ir مشاهده و پی گیری کنند.

 


  
کد خبر24847

 [PageVisit]