با حضور فرماندار شهرستان زرند: جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرهای خانوک و ریحانشهر برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرهای خانوک و ریحانشهر به صورت مشترک به ریاست فرماندار زرند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرهای خانوک و ریحانشهر با حضور حجت الاسلام غفوری؛ امام جمعه ریحانشهر، محمد حسین پور افغانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی؛ اعضای انجمنهای خانوک و ریحانشهر  و جمعی از مسئولین اجرایی و فرهنگی شهرستان به ریاست علی صادق زاده، فرماندار زرند در محل فرمانداری برگزار شد.
علی صادق زاده با اشاره به آمادگی مشارکت صنایع و معادن فعال شهرستان در توسعه فضاهای اجتماعی و فرهنگی شهرستان، عنوان کرد: در خصوص حصارکشی و محوطه سازی کتابخانه شهیدکرموند ریحانشهر زرند، بررسی و هماهنگی لازم  انجام و در دستور کار قرار گیرد.
فرماندار زرند با اشاره به فعال بودن انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در سالهای متوالی گذشته و با توجه به شرایط جدید و حساس شیوع ویروس کرونا، گفت: باید در زمینه گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خصوصاً در فضای مجازی گامهای موثری برداریم.
 [PageVisit]