با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان کرمان از مردم برای مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در پیامی اقشار مختلف مردم را به مشارکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان کرمان طی پیامی اقشار مختلف مردم را به مشارکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب چشمه جاری بصیرت و آگاهی و فرزانگی است و امروز بیش از هر زمان دیگری به طراحی فعالیت های ترویج کتاب و کتاب خوانی و به ویژه در نسل جوان نیازمندیم. ترویج کتابخوانی فی نفسه موضوعیت دارد و البته کتاب مورد مطالعه نیز از اهمیتی بسیار زیاد برخوردار است چرا که علم نافع است که جان ها را زنده می کند و آدمی را به طریق صلاح و فلاح رهنمون می سازد.

اکنون که در آستانه دهه کرامت قرار داریم، اقدامی شایسته و بایسته در سطح کشور در حال برگزاری است تا از طریق یک مسابقه جذاب و متنوع کتابخوانی، تلاشی در مسیر آشنایی با اندیشه و زندگی و سیره رضوی(ع) داشته باشیم. در این ایامی که به علت رعایت مسائل بهداشتی از زیارت مضجع شریف امام رضا(ع) محروم هستیم، به نظر می رسد که برقراری رابطه فکری با مرام و مسلک آن امام همام فرصتی ارزشمند برای ما است. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری این برنامه، از آحاد جامعه و بویژه جوانان و دانش آموزان و دانشجویان عزیز دعوت می نمایم تا در این پویش و مسابقه کتابخوانی شرکت نمایند.

و من الله التوفیق

حسن علیدادی سلیمانی

 [PageVisit]