فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف تعامل بیشتر و انتقال تجارب:

جلسه گردهمایی کتابداران شهرستان های رفسنجان و زرند برگزار شد

جلسه گردهمایی کتابداران شهرستان های رفسنجان و زرند با هدف تعامل بیشتر و انتقال تجارب به میزبانی شهرستان رفسنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، جلسه گردهمایی مشترک کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان های زرند و رفسنجان به میزبانی شهرستان رفسنجان و با حضور سیدمحمدتقی هاشمی زاده، رئیس اداره کتابخانه های رفسنجان؛ مهدی قاسمی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی زرند، کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی دو شهرستان در اداره کتابخانه های عمومی رفسنجان برگزار گردید.
هاشمی زاده این جلسات و گردهمایی ها را در راستای انتقال تجربیات همکاران در برگزاری دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و همچنین راهکارهای افزایش جذب عضو و سرانه مطالعه بسیار موثر دانست .
وی در خصوص دستورالعمل های حجاب و عفاف اسلامی در کتابخانه ها نیز عنوان کرد: لازم است با آرامش و اخلاق به مراجعین و اعضا تذکر داده شود و از خشونت و تندوری پرهیز شود.
مهدی قاسمی زاده نیز تجربیات خود را در خصوص اجرای فعالیتهای فرهنگی، جلسات انجمن و جشنواره رضوی ارائه و خواهان اهتمام بیشتر در خصوص ترویج فرهنگ مطالعه، مخصوصا فرهنگ رضوی از سوی همکاران شد.
در ادامه کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی در خصوص جشنواره رضوی و فعالیت های فرهنگی خلاقانه بحث و تبادل نظر کردند.
در پایان کتابداران از کتابخانه های عمومی افصح هجری و کتابخانه شهید صفری زاده لاهیجان بازدید نمودند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ