فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان:

جشنواره کتابخوانی رضوی در فرهنگ سازی، رشد، توسعه و ارتقای سطح فرهنگی جامعه تاثیر بسزایی دارد

احمد معصومی کوهبنانی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان طی پیام دعوت جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی در فرهنگ سازی، رشد، توسعه و ارتقای سطح فرهنگی جامعه تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، احمد معصومی کوهبنانی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان طی پیامی از فرهنگیان و دانش‌آموزان جهت شرکت در دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
با توجه به ایمان، اعتقاد و ارادتی که مردم متدین ایران به ساحت مقدس ائمه اطهار(ع) به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، دارند برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در فرهنگ سازی، رشد، توسعه و ارتقای سطح فرهنگی جامعه تاثیر بسزایی دارد.
جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی و گسترش فرهنگ کتابخوانی به صورت مفید و هدفمند در سراسر کشور و برای تمام گروههای سنی در حال برگزاری است و دانش آموزان و اولیای گرامی با شرکت در این جشنواره کتاب‌خوانی می‌توانند هم در افزایش آگاهی خود از سیره معصومین (ع) و هم از لذت کتاب‌خوانی در جمع اعضای خانواده بهره‌مند شوند.
اینجانب از مردم متدین و فرهنگ دوست کوهبنان بویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان دعوت می نمایم تا با حضور پرشور و گسترده خود در این جشنواره و با بهره‌مندی از فرهنگ رضوی در جهت ارتقای فرهنگ فردی و اجتماعی گام بردارند.
احمد معصومی کوهبنانی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان
نسخه قابل چاپ