فهرست

اخبار شهرستان‌ها

امام جمعه نرماشیر؛

ترویج کتابخوانی از مولفه های جهاد تبیین است

علی اکبر منصفی، امام جمعه نرماشیر در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ترویج کتابخوانی و معرفی کتابهای مناسب از مهمترین مولفه های جهاد تبیین دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، سومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان نرماشیر با حضور حمید طبسی نژاد، فرماندار نرماشیر و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان؛ علی اکبر منصفی، امام جمعه نرماشیر؛ ابراهیم رستم آبادی، رئیس شورای شهر؛ سعید ذوالفقاری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ منصور فرهادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و سایر اعضای حقیقی و حقوقی در محل فرمانداری برگزار شد.
منصفی، امام جمعه شهرستان در این جلسه در خصوص لزوم توجه به  گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین نسل جوان و نوجوان با عنایت به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیان داشت: والدین و معلمان الگو باشند و به امر کتابخوانی اهتمام داشته باشند.
وی افزود: ترویج کتابخوانی و معرفی کتابهای مناسب از مهمترین مولفه های جهاد تبیین است.
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در این جلسه اظهار داشت: کتابخوانی اصل و اساس فعالیتهای فرهنگی است.
طبسی نژاد گفت:  امروزه پیشرفت جوامع در نتیجه توجه به مقوله مطالعه و انس با کتاب است و با تاکید بر تقویت فعالیتهای کتابخوانی می توان در ارتقا فرهنگ منطقه موثر باشیم.
رستم آبادی، رئیس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: شورای شهر و شهرداری از کتابخانه های عمومی و فعالیت های کتابخوانی حمایت می کند.
در ادامه این جلسه منصور فرهادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی و کتابخوانی کتابخانه های عمومی ارائه داد.
در پایان سایر اعضای حاضر در جلسه پیشنهادها و نظرات خود را بیان کردند.
نسخه قابل چاپ