فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور استاندار؛

مجتمع فرهنگی و کتابخانه عمومی ماهان بازگشایی شد

مجتمع فرهنگی و کتابخانه عمومی ماهان با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان کرمان، کتابخانه عمومی ماهان با حضور محمدمهدی فداکار، استاندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان؛ محسن روحی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مهدی طبرسی، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله مختارآبادی، امام جمعه ماهان؛ احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی و جمعی از مدیران و مسئولان استان بازگشایی شد.
مجتمع فرهنگی و کتابخانه عمومی ماهان میزبان نشست هنری «کتاب و هنر» بود و شاعران، نویسندگان، تصویرگران، خوشنویسان و هنرمندان رشته های مختلف به خلق آثار هنری با موضوع کتاب و کتابخوانی پرداختند.
در این بازگشایی محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان از آثار هنری هنرمندان در نگارخانه مجتمع فرهنگی ماهان بازدید کرد.
لازم به ذکر است مجتمع فرهنگی و کتابخانه عمومی ماهان شامل بخش های متنوعی از جمله نگارخانه، سالن اجتماعات، بخش مرجع، بخش کودک و ... می باشد.  
گفتنی است مجتمع فرهنگی و کتابخانه عمومی ماهان با زیربنای 1295 مترمربع و بیش از 18 هزار جلد کتاب ، بازسازی، بهسازی، تعمیر و تجهیز شده است.
بازسازی این کتابخانه در بخش های تاسیسات، بروز رسانی تجهیزات و بهسازی بخش داخلی شامل کف، سقف، دیوارها و پنجره ها، ایزوگام، بهبود سیستم روشنایی و رنگ آمیزی انجام شده است.

نسخه قابل چاپ