فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب:

پیام تبریک نماینده مردم سیرجان و بردسیر 

شهباز حسن پور، نماینده مردم سیرجان و بردسیر  در پیامی هفته کتاب را به تمام خدمتگزاران عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، شهباز حسن پور، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در پیامی هفته کتاب را به تمام خدمتگزاران عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

هَلْ یَسْتَوِی الَّذِینَ یَعْلَمُونَ وَالَّذِینَ لَا یَعْلَمُونَ إِنَّمَا یَتَذَکَّرُ أُولُو الْأَلْبَابِ-زمر ۹

کتاب سرچشمه‌ی حرکت بشریت در جهت تکامل علمی و معنوی می‌باشد تا جایی که خداوند متعال معجزه رسول خاتم (ص) را کتاب قرار داد.

همه متولیان فرهنگی موظفیم به دغدغه ها و نگرانی های مقام معظم رهبری توجه شایان کرده و به جریان سازی مستمر و مداوم در خصوص ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه بپردازیم؛ زیرا تراز و جایگاه واقعی هر ملتی با اهتمام به علم و مطالعه کتاب سنجیده می‌شود.

هفته کتاب و کتابخوانی فرصت ارزشمندی است برای تعریف از کتاب و توصیف و ترویج و گسترش آن و یقینا رشد منزلت کتاب، با تکریم کتابداران و کتابخوانان میسر شده و این سه عنصر در ارتباط پیوسته و مستمر با یکدیگر می باشند.

اینجانب با اعلام رضایتمندی از عملکرد کتابخانه های عمومی و آرزوی توفیقات الهی برای فعالان حوزه کتاب در استان کرمان، شایسته و بایسته میدانم سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را محضر باسعادت جامعه فرزانگان و فرهیختگان، اصحاب خرد و اندیشه، اهالی باصفای کتابخانه‌ها به ویژه جناب احمد وفایی مدیرکل فهیم، فرهنگی و کاردان کتابخانه های عمومی استان کرمان، کتابداران معزز استان کرمان و شهرستانهای سیرجان و بردسیر که به حق خدمتگزاران صدیق و شریف عرصه  دانایی و دارایی فرهنگی هستند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، مزید توفیقات و تاییدات جامعه نخبگان و زبدگان اعم از نویسندگان و پژوهشگران، فعالان عرصه چاپ و نشر کتاب و خوانندگان کتاب را از خداوند متعال خواستارم.
                                                                                                                                     شهباز حسن پور
نماینده مردم شریف سیرجان و بردسیر
در مجلس شورای اسلامی

نسخه قابل چاپ