فهرست

اخبار شهرستان‌ها

بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

پیام تبریک فرماندار زرند

سید رضا حسینی نژاد، فرماندار زرند طی پیامی هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، سید رضا حسینی نژاد، فرماندار زرند طی پیامی هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت.

 متن پیام سید رضا حسینی نژاد بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 کتاب جلوۀ باشکوه و با ارزشی است که می‌توان آنرا در ابتدای برنامه‌های پیامبرعظیم‌الشأن اسلام یافت، که رسالتش را با فرمان‌ِ «خواندن» از سوی خداوند آغازمی‌کند و پی می‌گیرد و در همین فرهنگ مقدس است که خداوند یگانه، به قلم و حرمت آن سوگند یاد می‌کند و معجزۀ جاودانۀ آخرین سفیر الهی را یک کتاب آسمانی تشکیل می‌دهد.

 کتاب یکی از مفیدترین و ارزشمندترین تولیدات بشر بوده و این میراث ماندگار در بردارنده عصاره فرهیختگان و نخبگان هر ملتی و حاصل تجربه های علما و فضلای آن جامعه است؛ جوامعی که با کتاب صمیمیت دارند و راه تعالی و روش زندگی خود را در مسیر کتاب جستجو می کنند، همواره توفیق رفیق راهشان بوده است.

 هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران که امسال سی امین دوره آن با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم»، از بیست و یکم تا بیست و هفتم آبان ماه، در سراسر کشور، گرامی داشته می شود، فرصتی ارزنده را برای اندیشیدن و پرداختن هر چه بیشتر و بهتر، به گسترش و ترویج کتاب و کتابخوانی و قدردانی از کنشگران آن فراهم می آورد.

اینجانب ضمن تبریک هفته کتاب و ۲۴ آبان ماه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از مجموعه مدیریت و کتابداران خدوم شهرستان زرند که بار سنگین اما متعالی را بر دوش دارند که نزد خداوند متعال مأجور است و از تمامی تلاشگران عرصه اندیشه و قلم نهایت تقدیر و قدردانی رادارم و از خداوند متعال توفیق روزافزونشان را خواستارم.

سید رضا حسینی نژاد_فرماندار شهرستان زرند

نسخه قابل چاپ