فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با تقدیر از 17 برگزیده:

مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در کوهبنان برگزار شد

مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان یازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در شهرستان کوهبنان با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان کوهبنان با حضور فرماندار و ریاست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان؛ رئیس دفترامام جمعه کوهبنان؛ فرمانده سپاه شهرستان؛ جانشین فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان، خادمیاران رضوی وکتابداران برگزار شد.
فرماندار و ریاست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان با اشاره به اهمیت ارتقا کیفیت زندگی فردی و اجتماعی گفت: با مطالعه می توان بی هیچ هزینه ای به زندگی عمق بخشید و کیفیت زندگی فردی و اجتماعی را ارتقا داد.
شهردارکوهبنان نیز در ادامه این مراسم از مردم کوهبنان به عنوان مردمی با پیشینه مذهبی و فرهنگی قوی یاد کرد و گفت: وجود آستان مقدس رضوی در ایران در همه جنبه ها به ویژه در مسائل فرهنگی، معنوی، عقیدتی و حتی جنبه اجتماعی و اقتصادی منشاء برکات است و بدون شک این جشنواره نیز منشأ خیر و برکاتی مانند ترویج فرهنگ کتابخوانی است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی کوهبنان با اشاره به نقش موثر جشنواره کتابخوانی رضوی در ترویج سیره اهل بیت(ع)، طی گزارشی درخصوص جشنواره اظهار داشت: در این جشنواره که در رشته های مختلف هنری همچون نقاشی، پویش کتابخوان، مسابقه چهارگزینه ای خوشنویسی و...برگزار شد، قریب به۳۰۰ نفر از شهرستان کوهبنان، شرکت کردند که از این تعداد، ۱۲ نفر در بخش انفرادی و ۱ خانواده پنج نفره در سطح استان برگزیده شدند.
آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کوهبنان با همکاری موسسه فرهنگی  توتیای بام کویر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری کوهبنان با ویژه برنامه هایی از جمله مداحی، شعرخوانی ، و اجرای سرود توسط گروه سرود عین الحیات وابسته به جامعه القران شهرستان کوهبنان برگزار شد.
در پایان این برنامه از ۱۷ برگزیده در بخش انفرادی و خانوادگی یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان کوهبنان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
اسامی برگزیدگان را اینجا مشاهده نمایید.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ