فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور اعضای حقیقی و حقوقی:

جلسه انجمن کتابخانه عمومی نجف شهر، شهرستان سیرجان برگزار شد

اولین جلسه انجمن کتابخانه عمومی نجف شهر، شهرستان سیرجان با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر نجف شهر به ریاست رسول معظمی، بخشدار بخش مرکزی شهرستان سیرجان و رئیس انجمن کتابخانه عمومی شهر نجف شهر و با حضور محمدرضا قاسمی، نایب رئیس شورا اسلامی شهر نجف شهر؛ حسن بلوردی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیرجان و سایر اعضای انجمن در محل کتابخانه مرحوم علی بیگی نژاد برگزار گردید.
معظمی، بخشدار و رئیس انجمن، ضمن تقدیر از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی به نقش موثر تبلیغات در فضای مجازی، اماکن عمومی و خانواده ها در اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تاکید نمود.
قاسمی، نایب رئیس شورا اسلامی با بیان اینکه شورا سعی نموده در حوزه فرهنگ تمام تلاش خود را بکار بندد، در گسترش فرهنگ کتابخوانی قول همکاری و مساعدت داد.
بلوردی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیرجان با اشاره به دستور کار جلسه، اهمیت اوقات فراغت و استفاده از ظرفیت کتابخانه ها در جهت سوق دادن کودکان و نوجوانان به عادت مطالعه کتاب و کتابخوانی، دعوت از تمامی ارگان های مربوطه برای تعامل جهت انجام هر چه بهتر این مهم و جبران صدماتی که ویروس کرونا به حوزه فرهنگ وارد کرد را خواستار شد.
برگزاری کلاسهای آموزشی، نصب تابلوی راهنمای شهری، انجام کارهای تبلیغاتی و ترویجی در زمینه کتابخوانی، واریز مرتب نیم درصد از مصوبات این جلسه بود.
سایر اعضا حاضر در جلسه پیشنهادات و نظرات خود در خصوص گسترش فرهنگ کتابخوانی را مطرح نمودند.
نسخه قابل چاپ