فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی فرمانداری؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بردسیر برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بردسیر به میزبانی فرمانداری و با حضور اعضای انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بردسیر با حضور حمزه وفایی، سرپرست فرمانداری و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بردسیر؛ جواد ادیبی، رئیس آموزش و پرورش؛ رضا پرتونیا، عضو شورای اسلامی شهر بردسیر؛ هادی خداداد پور، رئیس اداره ورزش و جوانان؛ حمیده قاسم پور، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری؛ علی جاوید، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و سایر اعضای انجمن در سالن فرمانداری تشکیل شد.
حمزه وفایی، سرپرست فرمانداری با تأکید بر نقش مهم و اساسی کتاب و کتابخوانی در جامعه اظهار داشت: جامعه ای که می خواهد آزاد و آگاه زندگی کند حتما باید به کتاب به چشم دیگری بنگرد و در واقع اعتلای فرهنگ کتابخوانی پی ریزی بنای توسعه فرهنگی جامعه تلقی می شود.
وی همچنین از شهرداران 5 شهر، شهرستان بردسیر که در جلسه حضور داشتند خواست تا نسبت به محاسبه و پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها اقدام نمایند.
علی جاوید، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گزارشی از فعالیت های کتابخانه های عمومی ارائه داد و گفت: باید عادت به مطالعه در همه تفکرات و اندیشه ها همگانی شود تا شور و شوق به کتاب و کتابخوانی در جامعه استمرار داشته باشد.
در پایان سایر اعضا نظرات و پیشنهادات خود را بیان و با تصویب چند مصوبه جلسه به پایان رسید.
نسخه قابل چاپ