فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار:

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور برگزار شد

اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور به ریاست فرماندار و بخشدار بخش کوهساران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان؛ اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور با حضور مالک اژدری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور؛ احمد کمالی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه مشارکتی بخش کوهساران؛ اعظم منوچهری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان راور و جمعی از اعضای انجمن در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مالک اژدری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور اظهار داشت: کتاب معلمی ساده و صمیمی و همواره در دسترس است  که بی ادعا و بی تکلف هر آنچه که دارد در اختیار ما میگذارد و هرکس که با کتاب و مطالعه  بیگانه است غریب و بی مونس است پس باید فرهنگ کتابخوانی را در میان افراد جامعه گسترش داد.

احمد کمالی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه مشارکتی بخش کوهساران گفت: با توجه به اینکه تعطیلات تابستانی در راه است و کتابخانه ها در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان اهمیت زیادی دارند. می توان کودکان و نوجوانان را به گذراندن اوقات فراغت در کتابخانه هاو مطالعه کتاب های مفید و مناسب تشویق کرد و شایسته است کتابخانه های عمومی برای انجام رسالت فرهنگی خود با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ویژه گروه های مختلف سنی بیش از پیش تلاش کنند.

اعظم منوچهری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان راور عنوان کرد: در تابستان سال جاری در راستای اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت جا دارد آموزش وپرورش بعنوان یکی از نهادهای تأثیرگذار، جامعه ی هدف را شناسایی کند و با شناخت نیازهایشان برنامه ریزی برای اوقات فراغت و جذب مخاطب انجام شود و دراین عرصه اداره کتابخانه های عمومی آمادگی لازم جهت همکاری را دارد.

وی از برگزاری مسابقات کتابخوانی، عصرشعر، کلاس نقاشی، خوشنویسی، روانخوانی قرآن و قصه گویی ویژه کودکان ونوجوانان و اجرای طرح پیک کتاب در ایام تابستان خبر داد.

نسخه قابل چاپ