فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با تقدیر از برگزیدگان:

یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان سیرجان به ایستگاه آخر رسید

یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان سیرجان با تقدیر از 65 برگزیده به ایستگاه پایانی رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان؛ مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان سیرجان با حمایت شرکت سنگ آهن گهر زمین و با حضور حجت الاسلام و المسلیمین سید محمود حسینی، امام جمعه سیرجان؛ محمدرضا خضری پور، عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین؛ احمد وفایی، مدیر کل کتابخانه های استان، سرهنگ علی دستوری، فرمانده سپاه مقاومت بسیج سیرجان؛ حسن بلوردی، رییس اداره کتابخانه های عمومی سیرجان و دیگر مسئولین شهرستان در سالن دارالقرآن برگزار شد.
حجه الاسلام والمسلمین حسینی، امام جمعه سیرجان عنوان کرد: در منابع دینی و قرآنی تاکید فراوانی بر کتاب و کتابخوانی و دقت در آفرینش و وجود خودمان شده که همه اینها مسیری است برای رسیدن به تکامل، خوشبختی و سعادت انسان به شمار می رود.
احمد وفایی، مدیر کل کتابخانه های استان نیز از مردم سیرجان به عنوان مردمی فرهنگ دوست و علاقه مند به کتاب یاد کرد و افزود: نزدیک به یک چهارم از شرکت کنندگان در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان را، سیرجانی های فرهنگ دوست تشکیل می دهند.
وی در ادامه از همه اصحاب فرهنگ و هنر، مدیران شهرستانی بخصوص شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر و تشکر کرد و اداره کتابخانه ها و کتابداران سیرجانی را از فعالترین همکاران در استان خواند که با مشارکت حداکثری اعضای کتابخانه ها دینشان را به امام مهربانی ها ادا نمودند.
خضری پور، عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین اظهار داشت: یکی  از راههای توسعه و تعالی جامعه انس با کتاب و کتابخوانی است و بر همین اساس شرکت گهرزمین حامی برگزاری چنین جشنواره هایی شده که گامی کوچک در تعالی فرهنگ  شهرستان می باشد.
در این جشنواره ۲۱ هزار و پانصد نفر از سیرجان شرکت نموده اند که از این میان ۶۵ نفر برگزیده انتخاب شدند.
اسامی برگزیدگان را اینجا مشاهده نمایید.

نسخه قابل چاپ