فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان و مسئولین روابط عمومی و منابع انسانی شرکت تولیدی معدنی فرآوران زغالسنگ پابدانا

خلیل الله باقی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با مسئولین روابط عمومی و منابع انسانی شرکت فرآوران زغالسنگ پابدانا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، خلیل الله باقی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان  با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با مسئول روابط عمومی و منابع انسانی شرکت فرآوران زغالسنگ پابدانا دیدار و گفتگو کرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این نشست ضمن خیر مقدم و قدردانی از فعالیت های مجموعه شرکت فرآوران زغالسنگ در زمینه ترویج کتاب و کتابخوانی گفت: خرسندیم که شرکت ، خدمات فرهنگی به پرسنل علاقه مند به کتاب و کتابخوانی ارائه می دهد.
وی در ادامه به عضویت ۳۰۰۰نفری مردم شهرستان در کتابخانه ها اشاره کرد و گفت: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای ارتباط هر چه بیشتر اقشار مختلف مردم با کتابخانه های عمومی، برنامه های متنوعی را در این مراکز اجرا می کند.
وی با بیان اینکه بزرگ ترین آفت بشر، آگاهی کم و بی اطلاعی است و کتابخوانی نقش موثری در ارتقای توسعه فرهنگی جوامع دارد، به اهمیت کتاب های الکترونیکی و صوتی در ترویج کتابخوانی اشاره کرد و گفت: این شرکت میتواند در زمینه تولید وتهیه کتاب های صوتی برای اعضا و پرسنل با کتابخانه ها همکاری کند.
در پایان نشست نیز از بخش های مختلف شرکت فرآوران زغالسنگ پابدانا بازدید به عمل آمد.
نسخه قابل چاپ