فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور برگزار شد

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور در سال جاری به ریاست فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور با حضور مالک اژدری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان راور؛ احمد یزدان پناه، رئیس شورای اسلامی شهر؛ احمد کمالی، بخشدار کوهساران؛ رحمت الله رحیمی پور، شهردار؛ ایمان پژوهش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان؛ اعظم منوچهری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان راور و سایر اعضای انجمن در سالن شهید رجایی برگزار شد.

مالک اژدری، فرماندار اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی منشاء انتقال علوم و دانش ها و ارتقاء فکر و اندیشه های ناب از نسلی به نسل دیگر و از عصری به عصر دیگر است و بخش مهمی از رسالت و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به دوش کتابداران است.

وی گفت: کتاب باعث رشد فرهنگی انسانها می شود و کتاب خواندن باید در جامعه نهادینه شود.

کمالی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه مشارکتی بخش کوهساران با اشاره به  اهمیت کتاب در زندگی اجتماعی عنوان کرد: باید مسئولین دستگاه های فرهنگی با همکاری و همفکری گامی موثر در جهت بالا بردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی بردارند.

اعظم منوچهری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی این شهرستان ارتباط مردم با کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی را غنیمت شمرد و عنوان کرد: تمام تلاش خود را در جهت هرچه بهتر شدن این ارتباط به کار میگیریم.

در پایان حاضران در جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

نسخه قابل چاپ