فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند با حضور علی صادق زاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان؛ محمد منصوری، سرپرست شهرداری؛ حامد اسلامیت، رئیس شورای اسلامی؛ رحیم سیف الدینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مهدی متصدی، استاد دانشگاه و عضو انجمن؛ محمدحسین پورافغانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرند و سایر اعضا در محل کتابخانه علامه امینی برگزار شد.
علی صادق زاده، فرماندار عنوان کرد: یکی از ضروریات شهرستان، توجه به جوانان است که امروز شاهد درخشش آنها هستیم. بزرگترین سرمایه ما نیروی انسانی و به ویژه جوانان هستند که باید برای پرورش و ساخت آینده آنها و آینده درخشان انقلاب و شهرستان اهتمام لازم را داشته باشیم.
صادق زاده در ادامه گفت: این مهم بدون توجه به مطالعه و کتابخوانی میسر نمی شود و بحث کتاب و کتابخوانی باید سرلوحه کار همه مردم مخصوصا مدیران ادارات باشد.
کاظمی، رئیس آموزش و پرورش با توجه به گسترش و شاداب سازی بخش کودک کتابخانه علامه امینی ، جهت ترغیب و تشویق دانش آموزان به مطالعه و استفاده بهینه از این بخش گفت: مهدکودکها و مدارس ابتدایی باید از ظرفیت بخش کودک استفاده نمایند.
محمدحسین پورافغانی گزارشی از فعالیتهای انجام شده در کتابخانه ها در ایام کرونا و یکسال گذشته ارائه داد و گفت: کتابخانه های عمومی شهرستان زرند در کنار ارائه خدمات حضوری با فعالیت در فضای مجازی و ارتباط کتابداران با اعضا، همچنان فعالیت های ترویجی کتابخوانی را به نحو مطلوب انجام می دهند..
در پایان سایر اعضا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند و سرپرست شهرداری با توجه به فرا رسیدن فصل سرما در زمینه گرمایش کتابخانه های علامه مجلسی و آیت الله خامنه ای قول همکاری داد.

نسخه قابل چاپ