فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

پیام تبریک نماینده مردم زرند و کوهبنان به مناسبت میلاد امام حسن عسکری علیه اسلام و آغاز هفته کتاب و کتابخوانی

نماینده مردم شریف شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در پیامی میلاد امام حسن عسکری علیه السلام و  هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، عفت شریعتمداری، نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در پیامی میلاد امام حسن عسکری علیه السلام و  هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت. 

متن این پیام به شرح ذیل می باشد.
ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع ) نقطه عطفی در تاریخ تشیع بود.آماده سازي شيعيان براي ورود به دوران غيبت  منجي بزرگ عالم بشريت حضرت صاحب الزمان (عج) مسئوليت خطيري  بود كه با صبر و بردباري و درايت بي نظير ايشان به نيكوترين شكل به انجام رسيد.

کتاب و کتابخوانی، دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و گنجینه بی بدیلی است که همواره معرفت را به ارمغان می آورد و دل های آماده و بیدار را به فروغ دانایی فروزان می سازد.

ارائه کتاب های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان هاست و کسی که بدنبال کمال ، رشد و پیشرفت است نمی تواند با دنیای کتاب بی ارتباط باشد.

اينجانب تقارن میلاد با سعادت امام حسن عسکری علیه السلام و آغاز هفته كتاب را به  مردم مومن و فرهنگ دوست شهرستان های زرند و کوهبنان ، دست اندركاران حوزه كتاب و كتابخوانی ، کتابداران و همه فعالان توسعه و ترويج فرهنگ كتابخوانی كه بدون هيچ چشم داشتی تلاش می‌كنند تبريک و تهنيت عرض می‌كنم.

عفت شریعتی
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی
نسخه قابل چاپ