فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار و رئیس انجمن شهرستان؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند به ریاست فرماندار شهرستان زرند برگزار شد.

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند به ریاست فرماندار شهرستان زرند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند با حضور  علی صادق زاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان؛ ابراهيم کمالی؛ معاون امور کتابخانه ها و همکاریها اداره کل کتابخانه ها؛ محمدرضا مهدلو، شهردار؛ مهدی برهانی نژاد، رئیس شورای اسلامی؛ رحیم سیف الدینی، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ محمدحسین پورافغانی، رئيس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرند و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
صادق زاده با اشاره به قرار گیری شهرستان زرند در مسیر توسعه و بهره برداری کارخانه فولاد زرند و تولید شمش در این کارخانه ابراز امیدواری کرد که از این درآمدها در مسائل فرهنگی هزینه شود که از مهمترین آنها ساخت کتابخانه مرکزی زرند است.
ابراهیم کمالی با اشاره به رسالت انجمن ها عنوان کرد: شهرستان زرند از شهرهای فعال در زمینه انجمنها و کتابخانه ها می باشندکه این جز در سایه همدلی  مسئولین و اعضا میسر نمی شود.
وی در ادامه با اشاره به زیرساخت های فرهنگی اظهار داشت: شهرستان زرند علیرغم فضای کمتر نسبت به جاهای دیگر در زمینه فعالیت کتابخانه ها وضعیت خوبی دارد و  ساخت کتابخانه مرکزی شهرستان می تواند به پیشبرد اهداف کتابخانه ها کمک کند.
محمدحسین پورافغانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرند گزارشی از عملکرد کتابخانه ها در ایام کرونا ارائه کرد و گفت: کتابخانه های عمومی شهرستان زرند در کنار ارائه خدمات حضوری با فعالیت در فضای مجازی و ارتباط کتابداران با اعضای کتابخانه از طریق فضای مجازی  هم چنان فعالیت های ترویجی کتابخوانی را به نحو مطلوب انجام می دهند.
در پایان اعضای انجمن به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
نسخه قابل چاپ