فهرست

گفت و گو

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

از برنامه ها و پیشنهادهای نهاد کتابخانه ها در مجلس دفاع و حمایت خواهم کرد

دکتر محمد مهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه مرکزی کرمان بازدید و با مدیر کل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان؛ محمد مهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه مرکزی کرمان بازدید و در خصوص حمایت از برنامه های پیشنهادی و طرحهای نهاد کتابخانه های عمومی در کمیسیون تلفیق مجلس قول مساعد داد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق 12 کمیته تخصصی تشکیل شده است تا به طور تخصصی بر اساس منافع ملی تلفیق بودجه انجام شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه، اختصاص ردیف‌های جزئی در بودجه برای بخش فرهنگ را ناکافی دانست .

محمد مهدی زاهدی تاکید کرد: البته آغاز خدمت من و ماهیت فعالیت های اصلی من فرهنگی است و تا جایی بتوانم از حوزه فرهنگ و کتابخانه ها دفاع خواهم کرد.

زاهدی عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی پیگیری‌های خود را انجام می‌دهد تا اصلاحات جدی در حوزه اعتبارات فرهنگی انجام شود.

احمد وفائی، در خصوص تبدیل کتابخانه های عمومی به پایگاه های فرهنگی و اجتماعی، ارائه خدمات فرهنگی متنوع در کتابخانه های عمومی و اقدامات انجام شده عمرانی و تجهیزاتی در سال گذشته نیز گزارشی ارائه کرد و خواستار پیگیری و حمایت نمایندگان محترم مجلس برای افزایش اعتبارات این نهاد فرهنگی شد.