فهرست

تازه‌ترين اخبار

به مناسبت فرارسیدن هفته ملی کودک؛

سمینار مجازی «فراز و فرودهای ادبیات وحشت برای کودکان و نوجوانان» برگزار می‌شود

جمعی از کارشناسان و پژوهشگران ادبیات کودک و نوجوان به مناسبت فرارسیدن هفته ملی کودک در سمیناری مجازی با عنوان «فراز و فرودهای ادبیات وحشت برای کودکان و نوجوانان» به بررسی جنبه‌های مختلف ادبیات وحشت برای این قشر سنی می‌پردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در ادامه برنامه‌های پیش بینی شده از سوی نهاد به مناسبت هفته ملی کودک، سمینار «فراز و فرودهای ادبیات وحشت برای کودکان و نوجوانان» دوشنبه ۱۹ مهر ماه با سخنرانی کارشناسان و پژوهشگران حوزه ادبیات کودک و نوجوان، به همت اداره کل تامین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این سمینار که از ساعت ۹ تا ۱۱ دوشنبه ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود، حمیدرضا شاه‌آبادی و محمد قصاع از کارشناسان و پژوهشگران مطرح حوزه ادبیات کودک و نوجوان به بررسی جنبه‌های مختلف ادبیات وحشت برای این قشر سنی می‌پردازند.

گفتنی است که حضور برای عموم در این نشست مجازی آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پلتفرم اسکاری روم به آدرس www.skyroom.online/ch/nahaad/manabe در این نشست شرکت کنند.

همچنین این برنامه بصورت زنده از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد www.iranpl.ir، صفحه اینستاگرام نهاد @iranplir و صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl پخش خواهد شد.