شهرستان عنبرآباد: جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان عنبرآباد برگزار شد دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عنبرآباد با حضور فرماندار و سایر اعضای انجمن در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عنبرآباد با حضور رئیسی، فرماندار و سایر اعضای انجمن در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد افزایش سرانه مطالعه و به طور کلی توجه به مقوله فرهنگ همواره یکی از دغدغه های مسئولین ارشد نظام بوده است و رشد و بالندگی نسل آینده ما در گرو توجه به مقولات فرهنگی است.

 وی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: امروز بر ما واجب است که عادت به مطالعه را در جامعه تسهیل کنیم و از همه دستگاه های اجرایی عضو انجمن درخواست کردن در این زمینه با هم همکاری و تعامل سازنده داشته باشند.

نخعی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان نیز ضمن ارائه گزارشی از برنامه های اداره و کتابخانه ها گفت: ما از همه ارگان ها و دستگاه های فرهنگی شهرستان انتظار داریم جهت ارتقا فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در برگزاری برنامه های فرهنگی با کتابخانه ها همکاری داشته باشند.

در ادامه جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به ارائه نظرات خود پرداختند

بيشتر
 [PageVisit]