در راستای پویش «بهار مهربانی» انجام شد؛ ارسال محموله اقلام امداد فرهنگی کتابخانه های عمومی کرمان به مناطق سیل زده هدایای فرهنگی از سوی کتابخانه های عمومی استان کرمان، در قالب اجرای پویش بهار مهربانی به مناطق سیل زده ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، مصطفی شمس‌الدینی پور، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی از پویش بهار مهربانی در کتابخانه های عمومی استان کرمان همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: بعد از حادثه سیل اخیر که بسیاری از مناطق کشور را در بر گرفت، اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان بر اساس مسئولیت اجتماعی خود با همراهی کتابداران سراسر استان کرمان طرح  «بهار مهربانی» را اجرا کرد.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان عنوان کرد: کتابداران استان کرمان با اختصاص بخشی از حقوق خود برای تامین نیازهای فرهنگی پیشقدم شدند و در مجموع با مشارکت مردم قریب به 6 هزار قلم از انواع اقلام فرهنگی به ارزش بیش از  160 میلیون ریال برای توزیع بین کودکان سیل زده ارسال شد.

وی عنوان کرد: همه شهرستان‌های استان کرمان با توجه به توانایی خود در این طرح همکاری کردند واسباب بازی و اقلام فرهنگی تولید داخل برای مناطق سیل‌زده تهیه گردید.

وی از اعلام آمادگی برخی از همکاران کتابدار برای کمک مستقیم فرهنگی و حضور در مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: تعدادی از همکاران برای انجام برخی فعالیت‌های فرهنگی همچون قصه گویی، جمع خوانی، نمایشنامه خوانی و ... جهت تسلی کودکان سیل‌زده اعلام همکاری کرده‌اند .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 153