بهار مهربانی: همراهی کتابخانه های عمومی استان کرمان با سیل زدگان خوزستان اداره کتابخانه های عمومی با فراخوان جمع آوری کتاب، لوازم نقاشی و اسباب بازی برای کودکان خوزستانی، و اختصاص یک یا چند روز حقوق کارکنان و کتابداران خود برای یاری و کمک به مناطق سیل زده خوزستان با هموطنان سیل زده ابراز همدردی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی؛ مصطفی شمس الدینی پور، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان اظهار داشت: طی فراخوان عمومی، تمامی کتابخانه های عمومی استان کرمان به منظور تسلی دل سیل زدگان، کمک به کودکان آسیب دیده، کاهش آسیبهای اجتماعی، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در هیاهوی آواربرداری و امدادرسانی، آمادگی جمع آوری هدایای مردمی اعم از کتاب، لوازم نقاشی و اسباب بازی جهت ارسال به مناطق سیل زده را دارند.

وی افزود: مردم خیّر و شریف کرمان می توانند  كتاب ، لوازم نقاشی و اسباب بازيهاي اهدايي خود را حداكثر تا تاريخ 8 ارديبهشت ماه به نزدیک ترین کتابخانه محل زندگی خود تحویل دهند.

شمس الدینی پور، کتابخانه های عمومی را پایگاهی برای همدلی و همدردی با سیل زدگان عنوان کرد و گفت: کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی با اختصاص یک یا چند روز حقوق خود برای یاری و کمک به مناطق سیل زده خوزستان با هموطنان سیل زده ابراز همدردی کردند.

شمس الدینی پور ادامه داد: این کمکها با اعلام آمادگی شخصی همکاران بعد از کسر از حقوق به حسابهای رسمی جهت کمک به هموطنان سیل زده واریز خواهد شد.
وی افزود: متاسفانه در بارندگیهای اخیر در سطح کشور بسیاری از هموطنان ما بر اثر سیل و بارندگی شدید و طغیان رودخانه ها دچار آسیبهای جدی شدند و در اینگونه مواقع همدردی و همدلی با هموطنان از بدیهی ترین رفتارهای ما ایرانیان است.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 309