با حضور استاندار کرمان صورت گرفت: اجرای طرح یک ساعت مطالعه در استانداری با حضور استاندار و مدیران و کارکنان، طرح یک ساعت مطالعه در استانداری کرمان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان؛ طرح یک ساعت مطالعه در اولین ساعت کاری هر پنجشنبه با حضور محمدجواد فدایی، استاندار؛ مدیران استانداری، احمد وفایی، مدیرکل کتابخانه های عمومی با هدف تقویت عادت به مطالعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی با مشارکت کارکنان استانداری و کتابخانه های عمومی اجرا گردید.

وفایی، مدیرکل کتابخانه های عمومی ضمن تقدیر از نگاه فرهنگی استاندار در پایان این نشست اظهار داشت: با توجه به توصیه های مکرر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و تاکید معظم له بر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، هر فرصتی برای مطالعه و آموزش را باید غنیمت شمرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی در ادامه افزود: باید نهایت سعی و تلاش را برای تبلیغ و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی انجام داد و این اقدام ارزشمند استاندار کرمان را الگویی برای همه مدیران و مسئولان برای تبلیغ و توجه به مطالعه خواند .

وی در پایان آمادگی  اداره کل کتابخانه های عمومی را برای مشارکت در برنامه های ترویج کتابخوانی اعلام کرد.

عباس تقی زاده، مشاور استاندار در امور اطلاع رسانی و مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز در پایان این نشست کتابخوانی گفت:  پیشنهاد اجرای این طرح  در شورای فرهنگ عمومی استان نیز مطرح گردیده و به منظور تشویق و ترغیب افراد به مطالعه در پایان هر نشست کتابخوانی به ده نفر از شرکت کنندگان بن خریدکتاب از کتابفروشی های کرمان اهدا خواهد شد. 
 


 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 109