همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: نقشه راه انقلاب رونمایی شد عصر شعر و خاطره انقلاب به همراه رونمایی از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی در شهرستان کوهبنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان کرمان، همزمان با ایام الله دهه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، عصر شعر و خاطره انقلاب با حضور عباس زاهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، مسئولان شهرستان و جمعی از شاعران، ادیبان و علاقه مندان به شعر در سالن کتابخانه عمومی کوهبنان برگزار شد.

در این مراسم عباس زاهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: در بهار آزادی جای شهدا خالیست مردان غیور و بزرگی که با اقتدار و مردانگی مسیر را هموار کردند تا انقلاب به چهل سالگی برسد باید با ادامه راه شهدا زمینه بالندگی بیشتر انقلاب را رقم بزنیم.

وی ابراز داشت باید به خود ببالیم و سجده شکر بجا آوریم که در نظام اسلامی زندگی می کنیم در حالی که ما از استقلال برخورداریم گرچه دشمن در صدد نفوذ از راه های مختلف برای گرفتن استقلال ماست.

زاهدی افزود حتی دشمنان هم به پاکی انقلاب اسلامی اعتراف دارند در حالی ما در نظام الهی هستیم و قبل از انقلاب در نظام پلیدی ها قرار داشتیم لذا اگر تحت رهبری و ولایت ولی امر مسلمین جهان حرکت کنیم سعادتمند خواهیم شد.

گفتنی است در این برنامه شاعران تازه ترین آثار خود با موضوع انقلاب اسلامی ، شهدا و ایثار گران را قرائت کردند و از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی تالیف محمد رضا توکلی و فاطمه اکبری رونمایی  شد.

بيشتر
 [PageVisit]