طی سفر یکروزه صورت گرفت؛ بازدید مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمان از کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمان به همراه جمعی از کارشناسان ستادی از کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان بازدید و با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در سفری یکروزه به شهرستان کوهبنان، از کتابخانه های عمومی این شهرستان بازدید و در نشستی صمیمی با کتابداران کتابخانه‌های عمومی کوهبنان دیدار و گفتگو کرد.

احمد وفائی در این دیدار اظهار داشت: کتابداران با فعالیت در کتابخانه های عمومی می توانند نقش موثری بر وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهرستان ایفا کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان با ابراز رضایت از رشد شاخص‌های کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان ادامه داد: کتابداران مشتاق و ساعی، ظرفیت بزرگی برای اشاعه فرهنگ و ترویج کتابخوانی هستند و فعالیت های فرهنگی متنوع سبب جذب کودکان و نوجوانان به کتابخانه ها در این شهرستان شده است.

وی ابراز امیدوری کرد که تلاش مستمر کتابداران، خدمات و فعالیت های کتابخانه های عمومی را معرفی و در تبدیل کتابخانه ها به باشگاه های فرهنگی موثر خواهد بود.

شایان ذکر است در این نشست صمیمی،کتابداران شهرستان کوهبنان پیشنهادها و نقطه نظرات خود را با احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در میان گذاشتند.

در این سفر وفائی از کتابخانه های عمومی شهید اول شهر کوهبنان و امام علی(ع) کیانشهر بازدید کرد.


بيشتر
 [PageVisit]