طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان زرند از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، علی صادق زاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
تقارن ایام ماه مبارک رمضان با برگزاری دهمین مسابقه جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور و آستان قدس رضوی، فرصت مناسبی است تا همه ما بیشتر با سیره و زندگی ائمه اطهار به ویژه امام رضا(ع) آشنا شویم.
این رویداد فرهنگی می تواند در راه رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی راه گشای انسانها باشد و با شرکت در این جشنواره که برای عموم مردم و در مقاطع سنی مختلف و در بخشهای کودک و نوجوان و بزرگسال در حال برگزاری است، کمک شایانی به ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی خواهد شد.
اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم در شهرستان زرند، از عموم علاقه مندان و عاشقان اهل بیت علیهم السلام به ویژه مردم شهید پرور شهرستان زرند دعوت می نمایم همچون سال گذشته با حضور پررنگ در این رویداد فرهنگی مذهبی ضمن بهره گیری از برکات این ماه عزیز، به اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی و گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی کمک کنند.
تمامی دستگاه ها و ادارات نیز موظفند جهت برگزاری و تبلیغات این جشنواره یاری گر اداره کتابخانه های عمومی شهرستان باشند تا شاهد درخشش هر چه بیشتر این شهرستان  در این رویداد بزرگ فرهنگی باشیم.

علی صادق زاده زرندی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرند
 
بيشتر
 [PageVisit]