به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ شعر دفاع مقدس در شهرستان کوهبنان برگزار شد عصر شعر دفاع مقدس با عنوان «یاد یاران» به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل کتابخانه عمومی شهید اول کوهبنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان؛ عصر شعر دفاع مقدس شهرستان کوهبنان با عنوان «یاد یاران» با حضور سرهنگ روح الله ابراهیمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج؛ حمید گلستانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان؛ هنرمندان و شاعران کوهبنانی در محل کتابخانه عمومی شهید اول این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ ابراهیمی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این مراسم اظهار داشت: آمریکا برای اینکه بتواند انقلاب اسلامی را شکست دهد صدام را با و وعده و وعید تطمیع کرد تا به ایران حمله کند و جنگی نابرابر که در آن بیش از ۸۰ کشور صدام را حمایت می‌کردند، بر ما تحمیل شد.

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به ویژگی‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: سردار سلیمانی گنجینه گرانبهایی از دفاع مقدس بود و بعد از جنگ تحمیلی در جنگ با داعش، از ارزشهای اسلامی صیانت کرد.

خلیل الله باقی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: ما آسایش، آرامش و امنیت امروز را مرهون خون شهدا و رشادت‌های جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافرازیم.

او افزود: شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک شخصیت جهانی و یک انسان وارسته که در میدان‌های جنگ خودسازی کرده و امروز به یک مکتب تبدیل شده باید الگو و چراغ راهمان باشد.

در ادامه این مراسم، احمد معصومی، ناصر مومنی و صدیقه کمساری  اشعار خود را با موضوع دفاع مقدس و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی قرائت کردند.

بيشتر
 [PageVisit]