اخبار شهرستان‌ها
1401/9/2 چهارشنبه
در دیدار با عضو ناظر مجلس در هیات امنای کتابخانه‌های عمومی کشور:
استفاده از ظرفیت های مردمی، ادارات و شهرداری ها در توسعه کتابخانه های عمومی
حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی، عضو ناظر مجلس در هیات امنای کتابخانه‌های عمومی کشور در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان بر استفاده از ظرفیت های مردمی در توسعه کتابخانه های عمومی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان در سفری یکروزه به رفسنجان با حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی، نماینده مردم شهرستان رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجلس در هیات امنای کتابخانه‌های عمومی کشور دیدار کرد.
عضو ناظر مجلس در هیات امنای کتابخانه‌های عمومی کشور بر استفاده از ظرفیت های مردمی، ادارات و شهرداری ها در توسعه کتابخانه های عمومی شهرستان تأکید کرد.
جلالی در این دیدار با اشاره بر اهمیت کتاب و کتابخوانی، اظهار داشت: حمایت از نهاد کتابخانه های عمومی و برنامه های آن در سطح ملی و استان انجام می شود و شهرداری ها باید وظایف قانونی خود را در این خصوص انجام دهند.
نماینده مردم شهرستان رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: مسئولان باید برای رشد و توسعه جامعه، بالا بردن سطح مطالعه را اولویت قرار دهند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان در این دیدار گزارشی از کتابخانه های عمومی استان، شهرستان رفسنجان و توضیحاتی در خصوص برخی از برنامه ها و مسائل کتابخانه های عمومی ارائه داد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.