اخبار شهرستان‌ها
1401/10/25 یکشنبه
به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها؛
ویژه برنامه عصر شعر «ابرمرد» در شهر ارزوئیه برگزار شد
همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، ویژه برنامه عصر شعر «ابرمرد» در شهرستان ارزوئیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، ویژه برنامه عصر شعر «ابرمرد» با حضور رضا اسماعیل کاخ، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان؛ کتابداران، علاقه مندان، جمعی از شاعران و نویسندگان شهرستان در سالن همایش های شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان ارزوئیه برگزار گردید.
اسماعیل کاخ، فرماندار عنوان کرد: جامعه امروز ما و به ویژه قشر جوان و نوجوان به ترویج روحیه و منش شهید سلیمانی نیاز دارد که در این عرصه نقش هنرمندان بسیار مهم و اثر گذار است.
وی اظهار کرد: استفاده از ظرفیت و ابزار هنر یکی از موثرترین راهکارهای نهادینه سازی فرهنگ مقاومت است که باید بیش از پیش به آن توجه کنیم.
فرماندار شهرستان در ادامه افزود: رسالت چنین فعالیت های فرهنگی ترویج مکتب آن شهید بزرگوار در بین نسل امروز است و باید تلاش کنیم تا ادامه دهنده راه شهدا به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم.
در پایان این محفل ادبی برنامه‌هایی از جمله شعرخوانی در وصف شهید سلیمانی توسط شاعران  شهرستان، برگزار شد  و از شاعران شرکت کننده در این محفل ادبی تجلیل بعمل آمد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.