اخبار شهرستان‌ها
1401/7/25 دوشنبه
به همت کتابخانه عمومی شهید اول شهرستان کوهبنان:
فصل دوم مسابقه کتابخوانی کمال در شهرستان کوهبنان
دومین فصل مسابقه کتابخوانی کمال به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در شهرستان کوهبنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، دومین فصل مسابقه کتابخوانی کمال (کتاب، مطالعه، آرامش، لذت) همراه با پرسش و پاسخ به سبک مسابقات تلویزیونی از کتاب " آن بیست و سه نفر" و با حضور رضا اسلامی، فرماندهی نیروی انتظامی کوهبنان؛ خلیل الله باقی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان؛ جمعی از مسئولین و خانواده کارکنان نیروی انتظامی در محل کتابخانه عمومی شهید اول برگزار شد.
رضا اسلامی، فرماندهی نیروی انتظامی کوهبنان اظهار داشت: بی شك برنامه های فرهنگی موثر و كارآمد می تواند نقش بسزایی در كاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد و مسابقه ای باکیفیت همچون "کمال" یكی از این برنامه ها بشمار می رود.
وی با اعلام آمادگی برای برگزاری هرچه بهتر این سبک مسابقه كتابخوانی در شهرستان تصریح كرد: نیروی انتظامی در راستای پیشگیری و كنترل آسیب های اجتماعی اقدامات اجتماعی و پژوهشی متعددی انجام می دهد و بی شك همكاری و هم افزایی دستگاه ها در این حوزه اثرگذاری بیشتری دارد.
رئیس اداره كتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان با اشاره به شیوه برگزاری مسابقه عنوان كرد: افزایش نرخ مطالعه و بالا بردن آگاهی یکی از اهداف اصلی طراحی و اجرای این مسابقات است.
در پایان از برگزیدگان مسابقه با اهدای لوح تقدیر شد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.