اخبار شهرستان‌ها
1400/9/13 شنبه
با حضور نویسنده کتاب:
نشست رونمایی و معرفی کتاب «دایره المعارف دستبافته های عشایری و روستایی مناطق بردسیر و شهربابک» در بردسیر برگزار شد
نشست رونمایی و معرفی کتاب «دایره المعارف دستبافته های عشایری و روستایی مناطق بردسیر و شهربابک» با حضور نویسنده در بردسیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، نشست رونمایی و معرفی کتاب «دایره المعارف دستبافته های عشایری و روستایی مناطق بردسیر و شهربابک» نوشته: عقیل سیستانی با حضور سیدحسن میرصادقی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کرمانی پور، امام جمعه؛ وحید خطیبی، شهردار؛ علی جاوید رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، جمعی از مسئولین شهرستان و اعضای شورای فرهنگ عمومی برگزار شد.

میرصادقی، فرماندار از اهمیت نقش کتاب در زندگی نام برد و عنوان کرد: همه دستگاه ها باید از فعالیت های فرهنگی کتابخوانی حمایت کرده و در گسترش آن ایفای نقش کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کرمانی پور، امام جمعه با اشاره به اهمیت نقش کتاب در فرهنگ اسلامی اظهار داشت:کتاب باید در سبد خرید خانوار قرار گیرد تا آسیب های اجتماعی کاهش یابد.

عقیل سیستانی، نویسنده کتاب به معرفی کتاب خود با عنوان «دایره المعارف دستبافته های عشایری و روستایی مناطق بردسیر و شهربابک» پرداخت.

گفتنی است در پایان این برنامه ضمن رونمایی از کتاب«دایره المعارف دستبافته های عشایری و روستایی مناطق بردسیر و شهربابک» از فعالان عرصه کتاب از جمله کتابداران و اعضای گالری کتاب پدر بزرگ و موسسه عهد یار و همچنین اعضای فعال و کتابخوان کتابخانه شهید صدر تجلیل شد.

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.