اخبار هفته کتاباخبار هفته کتاب
در دیدار با خانواده شهید لنگری زاده : شهید لنگری زاده نمونه بارز تفکر عاشورایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان به همراه جمعی از کارکنان ستادی با خانواده شهید غلامرضا لنگری زاده دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، محمد جواد حسین زاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی در دیدار با خانواده شهید لنگری زاده اظهار داشت: شهدا سند عزت، امنیت و اقتدار ایران عزیز هستند و خانواده هاي شهدا چشم وچراغ ملت ايران هستند و بايد با آرمانهاي شهدا ميثاق دوباره بست.

مادر شهید غلامرضا لنگری زاده ضمن تشکر از ابراز همدردی کارکنان کتابخانه های عمومی گفت: غلامرضا را ما از امام رضا (ع) هدیه گرفتیم و نذر کردیم نامش را غلامرضا بگذاریم، موقع تولد فرزند دومش، غلامرضا در سوریه بوده که در سه ماهگی من، همسر شهید و فرزند سه‌ماهه‌اش برای دیدار وی به سوریه رفتیم.

وی گفت: غلامرضا همیشه تأکید داشت «آرزو دارم شهید شوم تا مادرم جلوی حضرت زینب (س) عزت‌مند و سربلند باشد» و اکنون درست است که غلامرضا کنار ما نیست، ولی می‌دانم بزرگترین سعادت دنیا نصیب‌مان شده است و من امیدوارم لیاقت این نعمت بزرگ را داشته باشم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهید لنگری زاده عنوان کرد: مادران و فرزندان شهدا نزد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب کبری (س) آبرومند هستند و انشاءالله خانواده شهید لنگری زاده راه این شهید عزیز را با تربیت شایسته فرزندانش ادامه میدهند.

گفتنی است شهید لنگری زاده اولین شهید بسیجی مدافع حرم از استان کرمان است که  در نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه به شهادت رسید. از این شهید 31 ساله دو فرزند خردسال به یادگار مانده است.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 473