با هدف معرفی خدمات کتابخانه های عمومی؛ معرفی برنامه ها و فعالیت ها همراه با عضوگیری کتابخانه‌های عمومی کرمان در هجدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان همزمان با برگزاری هجدهمین نمایشگاه استانی کتاب، اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمان با حضور در نمایشگاه، فعالیت ها و برنامه های متنوع فرهنگی کتابخانه های عمومی استان را معرفی و در غرفه ای خدمات خود را ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در بازدید از هجدهمین نمایشگاه کتاب استان و حضور در غرفه اداره کل کتابخانه ها عنوان کرد: معرفی کتابخانه های عمومی و خدمات آنها به مردم و علاقه مندان به کتاب در نمایشگاه بزرگ کرمان انجام می شود و همکاران اداره کل کتابخانه ها با معرفی خدمات کتابخانه ها، عضویت در کتابخانه ها را نیز در محل نمایشگاه انجام می دهند.

وفائی در خصوص فعالیت های اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان اظهار داشت: نشست های‌ کتاب‌ خوان، نشست های نقد و بررسی کتاب با حضور منتقدان و نویسندگان، تالار گفت و گو، اجرای برنامه های ویژه کودکان و نوجوانان و ... از جمله برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی می باشد.

وی با اشاره به اهمیت معرفی خدمات کتابخانه های عمومی تصریح کرد: معرفی خدمات ویژه کتابخانه های عمومی از جمله عضویت سراسری، امکان جستجوی پیشرفته کتاب و سایر امکانات سامانه مدیریت کتابخانه ها (سامان) و ... از جمله برنامه های اداره کل کتابخانه ها در نمایشگاه بزرگ کتاب می باشد.
 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 106