با حضور استاندار کرمان؛ کتابخانه عمومی شهید مفتح کرمان بازگشایی شد کتابخانه عمومی شهید مفتح شهر کرمان با حضور استاندار و جمعی از مسئولان کشوری و استانی بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، کتابخانه عمومی شهید مفتح شهر کرمان با حضور محمدجواد فدایی، استاندار و رئیس انجمن  کتابخانه های عمومی استان؛ سید باقر میرعبدالهی، مدیرکل منابع نهاد کتابخانه های عمومی؛ محمدصادق بصیری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار؛ محمدرضا وفائی، معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار؛ محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ محمد فرشاد، رئیس شورای اسلامی شهر کرمان؛ سید مهران عالم زاده، شهردار کرمان؛ احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی و جمعی از مدیران و مسئولان استان بازگشایی شد.

محمدجواد فدایی، استاندار کرمان در آیین بازگشایی این کتابخانه ضمن تاکید بر لزوم افزایش فضای کتابخانه ای، بهسازی و زیباسازی این فضاها، از اقدام اداره کل کتابخانه های عمومی در زیباسازی و توسعه فضاهای مطالعه و کتابخوانی استان تشکر کرد و تداوم این اقدامات را خواستار شد.

استاندار کرمان در سال ۱۳۵۰ عضو کتابخانه شهید مفتح بود که در این مراسم تصویر کارت عضویت قدیم وی به تاریخ ۸/۱۰/ ۱۳۵۰ و کارت عضویت جدید به تاریخ ۹/۲۸ /۱۳۹۸ به وی اهدا و همچنین در کتابخانه نیز به نمایش گذاشته شد. فدائی، استاندار کرمان جویای احوال مسئول وقت کتابخانه در سال ۱۳۵۰ شد و فرصت ملاقاتی در این خصوص تدارک دیده شد.

همچنین در این مراسم ۳ اصله درخت توسط استاندار، شهردار و مدیران حاضر در محوطه کتابخانه کاشته شد.

لازم به ذکر است کتابخانه شهید مفتح کرمان در سال ۱۳۴۵ توسط محمدحسین میمندی نژاد، اهدا شد. این کتابخانه در محله باغملی(چهارراه ولیعصر) شهر کرمان واقع شده است. کتابخانه عمومی شهید مفتح کرمان با مساحت ۱۴۹۰ مترمربع و موجودی۲۵۸۶۲  نسخه کتاب، بازسازی و تعمیر و تجهیز شده است.
 

بيشتر
 [PageVisit]