استاندار کرمان: مجال دوباره تکریم اندیشه و عرفان در قاموس زیباترین حریم ماندگار، کتاب استاندار کرمان اظهار داشت: مجال دوباره تجلیل و تکریم اندیشه و عرفان در قاموس زیباترین حریم ماندگار یعنی کتاب، دغدغه دلپذیری است در راستای تجدید میثاق با همه آنان که هر یک در عرصه نشر و ترویج فرهنگ و هنر پرافتخارمان سهمی بسزا دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، محمدجواد فدائی، استاندار کرمان با تبریک بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، طی پیامی اظهار داشت:

" ن والقلم و ما یسطرون "
اکنون که بیست و هفتمین دوره هفته کتاب آمیخته با بوی خوش ولادت گل سرسبد عالم خلقت، رسول ختمی مرتبت، حضرت محمد مصطفی (ص) فرا می‌رسد، هنگامه تجلی مفاهیم پاک وحدت، همدلی، رحمت، شفقت و کمال انسانیت است که بر تارک آفرینش روشن‌تر از خورشید می‌درخشد، هم او که معجزه‌ عظیم و شگرفش کتاب مقدس قرآن است، کامل‌ترین کتابی که هیچ دست و قلمی را یارای پدیدآوردن مثل و مانندش نبوده و هیچ کتابی را توان برابری و رقابت با آن نیست.
بدین سان این دوره هفته کتاب با شعار " حال خوش خواندن در بهار مهربانی" مزین است.
هفته کتاب موعدیست مغتنم برای معرفی و شناخت بیشتر و بهتر گنجینه‌های ارزشمند اندیشه‌های سرشار از نبوغ و خلاقیت که بر بستر لطیف زیباترین پدیده یعنی کتاب جاری و ماندگار می‌شوند.
این ایام فرصتی مناسب است برای تجلی همت، تلاش و زحمات دلسوزانه خادمان و مروجان عرصه کتاب و کتابخوانی که رسالت بزرگ بسط آگاهی و دانش و رشد بینش و جهان‌بینی جامعه را بر دوش تعهد خود پذیرفته‌اند.
مجال دوباره تجلیل و تکریم اندیشه و عرفان در قاموس زیباترین حریم ماندگار یعنی کتاب، دغدغه دلپذیری است در راستای تجدید میثاق با همه آنان که هر یک در عرصه نشر و ترویج فرهنگ و هنر پرافتخارمان سهمی بسزا دارند.
اینجانب ضمن تبریک این ایام شریف، تلاش و زحمت همه منادیان و راهیان خستگی‌ناپذیر عرصه کتاب و کتابخوانی را ارج نهاده و استمرار حضور پربارشان را در مسیر مقدس ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین اقشار مختلف مردم و در اقصی نقاط این دیار دیرپا در سایه سار مشعل فروزان و نگاه مهربان اشرف مخلوقات، پیامبر گرامی اسلام (ص) از پیشگاه خداوند متعال خواستارم.
محمدجواد فدائی
استاندار کرمان
بيشتر
 [PageVisit]