مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان خبر داد؛ ارسال 4000 اقلام اهدایی به دانش آموزان مناطق سیل زده کشور احمد وفائی از جمع آوری 4000 بسته نوشت افزار با اجرای طرح «مهربانی در مهر» در کتابخانه های عمومی کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اجرای طرح «مهربانی در مهر» نهاد کتابخانه های عمومی کشور در کتابخانه های عمومی بیان کرد: به دنبال برگزاری موفق پویش «بهار مهربانی» که با هدف کاهش آلام مردم به ویژه کودکان، کاهش آسیب‌های اجتماعی و  غنی سازی اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در مناطق سیل‌زده اجرا شد، طرح «مهربانی در مهر» به منظور تهیه نوشت ‌افزار اسلامی- ایرانی و کتاب‌های کمک درسی برای کودکان و دانش‌آموزان در کتابخانه‌های عمومی برگزار شد و کتابخانه های عمومی کرمان در کنار دیگر کتابخانه های عمومی کشور برای گردآوری هدایای فرهنگی مشارکت کردند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان تصریح کرد: با اجرای این طرح، محلی در کتابخانه های عمومی در نظر گرفته شد و کتابداران با برگزاری برنامه های مختلف، نوشت افزار و کتاب کمک درسی برای کودکان جمع آوری کردند.

وی از جمع آوری 4000 بسته نوشت افزار در کتابخانه های عمومی کرمان برای کودکان سیل زده خبر داد و گفت: این بسته فرهنگی شامل کیف، جامدادی، دفتر، مداد و خودکار، دیگر نوشت افزار ضروری دانش آموزان است که برای توزیع در میان دانش آموزان به استان خوزستان ارسال می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان  کرمان مشارکت در رویدادهای اجتماعی را از وظایف کتابخانه های عمومی دانست و از تلاش و پیگیری کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی در این خصوص تشکر و قدردانی کرد.
بيشتر
 [PageVisit]