با برگزاری مراسم اختتامیه؛ ۹برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بافت معرفی شدند آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با تجلیل از ۹ برگزیده در شهرستان بافت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در شهرستان بافت باحضور حجت السلام و المسلمین حجبری، مبلغ حوزه علمیه؛ مجتبی افشار معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری؛ مهرداد امینی زاده، عضو شورای شهر بافت و نماینده مردم کرمان در شورای عالی استانها؛ پروانه دهقانی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ جمعی از مسئولان دستگاه های فرهنگی شهرستان، کتابداران و برگزیدگان در محل کتابخانه عمومی شهید دستغیب برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حجبری، ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت به ایراد سخن در موضوع اعیاد غدیر و قربان پرداخت و از زحمات پرسنل کتابخانه های عمومی شهرستان جهت برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر و تشکر کرد .

یوسف اسفندیارپور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافت نیز در این مراسم اظهار داشت: کنابخانه های عمومی شهرستان نهایت تلاش خود را در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره داشتند و علت  امار بالای شهرستان در این مسابقات تلاش کتابداران کتابخانه های عمومی بوده است.

اسفندیارپور در ادامه گزارشی از روند برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی ارائه داد و گفت: قریب به ۴۰۴۹ نفر از مردم شهرستان بافت در بخش های مختلف نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند و از این تعداد ۹ نفر به عنوان برگزیده شهرستانی انتخاب شدند.

وی خاطرنشان کرد :۱۲۵۰ نفر در بخش مکتوب، ۲۷۹۰ نفر در بخش آنلاین از شهرستان بافت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.
مولودی خوانی و معرفی کتب نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سایر برنامه های این مراسم بود.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:
در بخش چهار گزینه ای نوجوان:  ریحانه مهدی پور ، مهدی عظیمی، مهدیه جهانداری، ام البنین قلندری؛

در بخش چهار گزینه ای بزرگسال: عاطفه کریم زاده، مرضیه شیبانی، عبدالله امیری، مهدی منظری، رضا کاظمی؛

لازم به ذکر است است در پایان مراسم شعر خوانی با موضوع امام رضا(ع) توسط دو نفر از اعضای کتابخانه انجام گرفت.

بيشتر
 [PageVisit]