1
جلسه شورای پژوهش، آموزش و نوآوری استان برگزارشد جلسه شورای پژوهش، آموزش و نوآوری اداره کل کتابخانه های عمومی استان در سال 97 با حضور اعضای شورای پژوهش و نوآوری در محل اتاق جلسات اداره کل تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها، محمدجوادحسین زاده ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) عنوان کرد: دنیای امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود. سنجش سطح دانایی به میزان تولید و مصرف اطلاعات و گسترش دانایی به دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است و دانسته‌های ما یا با مطالعه منابع اطلاعاتی موجود و یا بنا به پژوهش‌هایی که خود انجام می‌دهیم، به دست می‌آید.
حسین زاده، اظهار کرد: این اداره کل به منظور ساماندهی، تسهیل ، گسترش فعالیت‌های پژوهشی و جلب مشارکت نیروهای متخصص به تشکیل شورای پژوهش، آموزش و نوآوری با حضور همکاران و کتابداران پژوهشگر اقدام نموده است.
وی تاکید کرد: در راستای تقویت عملکرد فعالیت های پژوهشی استان، این اداره کل آمادگی همکاری با پژوهشگران حوزه کتاب و کتابخوانی در سطوح مختلف دانشگاهی و کتابخانه ای را دارد.
حسین زاده با اشاره به ظرفیت های خوب پژوهش در استان، افزود : اساتید، دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند طرح های خود را در دو قالب پایان نامه های دانشجویی و طرح های پژوهشی، به منظور حل مسائل و بهبود کیفیت فعالیت کتابخانه های عمومی ارائه دهند تا در شورای پژوهش ، آموزش و نوآوری استان مطرح و بر اساس الویت های مصوب از حمایت این اداره کل بهره مند شوند .
در ادامه منصوری، کارشناس آمار و پژوهش، برنامه ها و دستورالعمل های شورای پژوهش و آموزش را تشریح کرد و فرایند سیاست گذاری شورا را در ارتقاء سطح علمی و پژوهشی کتابداران کتابخانه های عمومی استان موثر دانست.
 
در پایان اعضای شورای پژوهش ، آموزش و نوآوری استان، دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در زمینه بهبود فعالیت های پژوهش استان ارائه کردند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 288