در راستای امضای تفاهم نامه بنیاد شهید و نهاد کتابخانه های عمومی کشور: جلسه ستاد اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد طی جلسه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران، فعالیت‌های مشترک در زمینه واگذاری کتابخانه تخصصی بنیاد شهید و همچنین اجرای برنامه‌های مشترک فرهنگی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، مصطفی شمس الدینی پور، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی در جلسه ای که پیرامون اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه برگزار شد عنوان کرد: شهدا بر گردن همه ما حق بزرگی دارند و امروزه بیش از هر زمان دیگری باید زندگی شهدا را الگو قرار دهیم .

احمد آزادوار، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این جلسه اظهار داشت: بنیاد شهید در راستای امضای تفاهم نامه این بنیاد و نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نظر دارد «کتابخانه تخصصی شهید و شهادت» این بنیاد را به اداره کل کتابخانه های عمومی واگذار نماید تا مورد بهره برداری عموم مردم قرار گیرد.

مصطفی شمس الدینی پور در راستای انجام فعالیت های فرهنگی مشترک از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه شهید حاج یونس زنگی آبادی خبر داد و گفت: اداره کل کتابخانه های عمومی استان مجری این مسابقه است و کارگروه برگزاری مسابقه تشکیل شده است که اطلاعات مربوط به نحوه برگزاری این مسابقه پس از بررسی متعاقبا اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است کتابخانه تخصصی شهید در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران دایر می باشد و 9000 جلد کتاب در این کتابخانه موجود می باشد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 202