مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان خبر داد: برپایی غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان از حضور اداره کل کتابخانه های عمومی در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، محمد جواد حسین زاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای استان کرمان در ایام‌الله چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان اشاره کرد و اظهار داشت: در این نمایشگاه در کنار ارائه دستاوردهای دستگاه‌ها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی، غرفه‌ای برای معرفی و عضویت رایگان، توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی پیش‌بینی شده است که می‌توان از این فرصت برای معرفی کتابخانه های عمومی  بهره برد.

وی افزود: در این نمایشگاه گزارشی آماری از شاخص های عضویت، امانت، تعداد کتابخانه های عمومی، مساحت، زیربنا، کتاب، نشریه، مراجعین، پرسنل و تعداد کتابخانه های خیرساز در قالب نمودارهای چهل ساله ارائه می شود.

مدیرکل کتابخانه عمومی عمومی با اشاره به اهمیت معرفی خدمات کتابخانه های عمومی تصریح کرد: کتابخانه های عمومی 2040 برنامه فرهنگی در این ایام اجرا می کنند و کلیپ هایی از عملکرد کتابخانه های عمومی تهیه شده است تا در غرفه خدمات ویژه کتابخانه های عمومی کشور معرفی و نمایش داده شود.

وی در ادامه از عضویت رایگان کتابخانه های عمومی در روز 14 بهمن در محل غرفه خبر داد.

 گفتنی است در بخشی از این غرفه  تبلیغات و سئوالات مسابقه برزگ «آسمانی ها» ویژه کنگره 6500 شهید استان نیز تعبیه شده است تا بازدید کنندگان بتوانند در این مسابقه شرکت کنند.

لازم به ذکر است این نمایشگاه با زیربنایی حدود 6 هزار متر مربع و 300 غرفه، از دهم لغایت نوزدهم بهمن ماه در پارک مادر کرمان برپا می شود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 340