به مناسبت روز دانش آموز؛ از فرزندان ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی کرمان تجلیل شد مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی کرمان همراه با اجرای برنامه های ویژه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، همزمان با روز دانش آموز مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی کرمان  با حضور احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی، معاونین، روسای ادارات، کارشناسان ستادی، و جمعی از کتابداران و خانواده های آنان برگزار شد.

احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی  هدف از برگزاری این مراسم را اجر نهادن به تلاش‌های فرزندان کارکنان و هم‌چنین زمینه‌سازی برای نزدیکی و استحکام خانواده بزرگ کتابداران برشمرد.

وی با بیان اینکه علم و اخلاق دو عامل مهم در راستای تضمین پیشرفت جامعه و کشور هستند، افزود: «وظیفه ما این است تا جایی که در توان داریم فرزندان خود را در راه کسب علم و اخلاق و طی پله‌های ترقی کمک و حمایت کنیم».

مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان با اشاره به اهمیت مهارت های زندگی گفت: موفق بودن تنها منحصر به ممتازی در زمینه تحصیل و درس نیست. بلکه احترام به حقوق دیگران، ارزش‌های ملی و اجتماعی مردم، تکریم پدر و مادر و مسئولیت‌پذیری از دیگر زمینه‌هایی است که باید به آن‌ها توجه ویژه شود.

وی در همین راستا به برگزاری مسابقه حفظ شعر ویژه فرزندان اشاره کرد و گفت : برنامه های گوناگونی در کتابخانه های عمومی کرمان برگزار می شود که تمرکز بیشتر آن ها بر بخش کودک و نوجوان است.

همچنین در پایان از فرزندان ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی کرمان در مقاطع ابتدایی، متوسطه و دانشگاه با اهدای لوح یادبود و هدیه تقدیر شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 234