با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رفسنجان برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رفسنجان با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان و به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رفسنجان با حضور احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان؛ مجید فصیحی هرندی، فرماندار شهرستان رفسنجان؛ سید محمد تقی هاشمی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی، مدیران شهرستانی و سایر اعضا و مدعوین در محل اتاق جلسات فرمانداری برگزار شد.

احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی در این جلسه، ضمن تأکید بر اهمیت کتابخوانی بیان کرد: کتاب با روح و روان در ارتباط و غذا روح است و در راستای ترویج  آن اداره کتابخانه ها آمادگی همه نوع حمایتی را دارد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه با نگاه ویژه استاندار در حوزه کتابخوانی حمایت های خوبی صورت می گیرد.  

مدیرکل کتابخانه های عمومی با اشاره به اهمیت ساخت کتابخانه مرکزی در شهرستان رفسنجان عنوان کرد: کتاب جایگاه مهمی در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه دارد و رفسنجان با توجه به ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی بالایی که دارد می تواند با همت مسئولین و خیرین، یک کتابخانه مرکزی استاندارد داشته باشد.

مجید فصیحی‌هرندی، فرماندار شهرستان رفسنجان با اشاره به ظرفیت دانشجویان دانشگاه رفسنجان اظهار داشت: خوشبختانه کتابخانه های عمومی در سال گذشته تعامل مطلوب با ادارات و موسسات آموزشی و مدارس شهرستان داشته است و برای استفاده بیشتر از ظرفیت های فرهنگی، آموزشی و اقتصادی شهرستان انشاالله با برگزاری جلسات کارشناسی و حمایت از طرح ها و برنامه ها شاهد رشد سرانه مطالعه در شهرستان رفسنجان باشیم.

فرماندار رفسنجان به تامین منابع مورد نیاز مراجعان و اعضای کتابخانه ها اشاره کرد و گفت: چنانچه از مراکز شهرستان همچون مراکز درمانی، زندان و سربازخانه ها نیاز سنجی انجام شود ، در تجهیز و تأمین منابع مجتمع مس سرچشمه حمایت خواهد کرد.

در ادامه اعضای انجمن پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه دادند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 169