مسابقه کتابخوانی: مراسم قرعه کشی مسابقه کتابخوانی «یادت باشد» مراسم قرعه کشی مسابقه کتابخوانی «یادت باشد» با حضور خانواده شهید مدافع حرم حمیدسیاه کالی از استان قزوین و جمعی ازمسئولین شهرستان کوهبنان برگزارشد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان؛ به همت سایت ورزش کوهبنان و همکاری اداره کتابخانه عمومی شهرستان وباحضور جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مراسم قرعه کشی مسابقه آنلاین کتاب "یادت باشد" زندگی نامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی به همراه جشن ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم «ع» باحضور جمعی از مسئولین ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، خانواده های معزز شهیدان و ایثارگران خصوصا حضور ویژه خانواده شهید سیاهکالی در سالن  اجتماعات شهید مطهری آموزش و پرورش کوهبنان برگزار شد.

این مراسم با تجلیل از خانواده شهید سیاهکالی ،اهدای جوایز به برترین های مسابقه آنلاین کتاب یادت باشد، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری ، مولودی خوانی ، پخش کلیپ زندگی شهیدو... همراه بود.

گفتنی است: مسابقه کتاب یادت  از ماه مبارک رمضان آغاز شد و از اول تیرماه به صورت رسمی شروع و از سراسر کشور در این مسابقه شرکت کردند که با حضور خانواده شهید در حال برگزاری است.

 سومین مسابقه آنلاین در کوهبنان در مرحله سوم از کتاب یادت باشد برگزار شد که بیش از ۷۰۰ نفر در این مسابقه از سراسر کشور شرکت کردند.

فرمانداری شهرستان، اداره امور کتابخانه ها و کتابداران کتابخانه عمومی شهید اول کوهبنان، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، کتاب فروشی کوثر و... در برگزاری این مسابقه مساعدت کردند..

در ادامه حسن سیاهکالی برادر شهید گفت : کتاب یادت باشد زندگی متاهلی  دو سال اندی شهید را بازگو می کند شهید در اردیبهشت ۶۸ متولد شد دوران طفولیت را پشت سر گذاشت اما از زمان ورود به کلاس های آموزشی قران کریم زندگی واقعی شهید شکل گرفت لذا در بحث قران ، مکبری و...فعالیت داشت.

در این برنامه از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی نیز تجیلیل شد.

وی تاکید کرد:باید راه و روش شهدا را ادامه بدهیم وطن دوست باشیم و از کالای ایرانی استفاده کنیم که این خواسته مقام‌معظم رهبری است.

حسن سیاهکالی ابراز داشت: شهید در سوریه مسئول مخابرات و فرهنگی گردان بود در سایر فعالیت ها نیز به دوستانش کمک‌می کرد مقدمات نماز جماعت در منطقه را فراهم‌می کرد تا این که به درجه رفیع شهادت رسید و آسمانی شد .


  
بيشتر
 [PageVisit]