طی سفری 3 روزه: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران دستگاههای هم خانواده وزارت ارشاد دیدار کرد در این دیدار جناب اقای حسین زاده، مدیر کل کتابخانه های عمومی ، ضمن ارایه گزارش، مسایل حوزه کتابخانه ها را بیان کردند. صبح روز جمعه ٢٦ بهمن ماه دکتر سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اغاز برنامه های روز دوم سفر خود به کرمان با مدیران دستگاههای هم خانواده وزارت ارشاد در این استان دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه ، مدیران ادارات ،ضمن ارایه گزارش به بیان مسایل حوزه کار ی خود پرداخته اند.

وزیر فررهنگ و ارشاد اسلامی در  این جلسه با  اشاره به این که در داخل خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد باید هم افزایی داشته باشیم گفت:برای نزدیک تر شدن دشتگاه های هم خانواده باید جلسات و تعاملات بیشتری وجود داشته باشد که در نهایت خروجی کار باعث هماهنگی امور و پیشبرد خدمات رسانی به مخاطبان این مجموعه است .
 صالحی تصریح کرد: دستگاههای هم خانواده این مجموعه باید از ظرفیت یکدیگر استفاده کننند ،از طرف دیگر در بحث خیرین بتوانیم برای سایر دستگاه های هم خانواده استفاده کنیم.
وی با بیان این مطلب که دستگاه های هم خانوده مسائل شان از یکدیگر جدا نیست و باید به یکدیگر در مسائل مختلف کمک کنند، خاطرنشان کرد: نسل آینده ما کودکان و نوجوانان امروز هستند که در این زمینه باید از ظرفیت های یکدیگر استفاده کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 232