در جام باشگاه های کتابخوانی: تجلیل از برگزیدگان خانواده کتابخانه های عمومی در سومین دوره جام باشگاه های کتابخوانی در مراسم اختتامیه سومین دوره جام باشگاه های کتابخوانی از برگزیدگان خانواده کتابخانه های عمومی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی، باشگاه های کتابخوانی در سال 95 با هدف ترویج کتابخوانی و ایجاد فضای  رقابتی سالم، تشویق به کار گروهی به منظور پرورش نبوغ و خلاقیت در بین کودکان و نوجوانان و همچنین حمایت از ناشران و ارتباط  بیشتر با کتاب فروشی ها آغاز بکار کرد.

جام باشگاه ها با آموزش مربیان و تسهیل گرانی از سازمانهای مرتبط با کتاب و کتابخوانی و مشارکت مردم در مساجد، تکایا، مدارس، و به صورت خصوصی در مجتمع‌های مسکونی قابل اجرا است.

  در سومین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در استان کرمان، تا پایان آذر ماه سال جاری، 968 باشگاه در این جام ثبت گردید که از این تعداد بیش از 100 باشگاه از خانواده کتابخانه های عمومی استان و 12 باشگاه متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان که در نهایت تعداد 8  باشگاه با تسهیل گری مسئولین و کتابداران به رقابت پرداختند.

در مراسم اختتامیه از مهشید جعفری، کتابدار کتابخانه مرکزی با باشگاه "اسپریچووو" به عنوان تسهیلگر؛ مریم دهقانی، مربی از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمان؛ اعظم منوچهری، باشگاه کتابخوانی، ستاره های کویر؛ آیدا توکلی، عضو کتابخانه ثامن الائمه راور و باشگاه ستاره های کویر از شهرستان راور؛ طاهره مسعودی، باشگاه یار مهربان از شهرستان ارزوییه تقدیر به عمل آمد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 214