به مناسبت چلهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: برپایی غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان با برپایی غرفه در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، در آستانه ایام الله دهه فجر، نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب عصر پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه با حضور محمدجواد فدایی، استاندار کرمان، محمدمهدی زاهدی و محمدرضا پورابراهیمی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در پارک مادر کرمان افتتاح شد.

 فدایی، استاندار کرمان در این مراسم عنوان کرد: نمایشگاه کنونی دستاورد‌های انقلاب نتیجه زحمات مدیران دستگاه‌ها برای به نمایش گذاشتن بخشی از دستاورد‌های چهل سال گذشته است.

وی با اشاره به خدمات بی شمار نظام اسلامی در تمامی عرصه‌ها تصریح کرد: نظام اسلامی خدمات متعددی به مردم ایران ارائه کرده است و ارائه همه آن‌ها در یک نمایشگاه کار سختی است.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه استاندار کرمان ضمن اشاره به خدمات انجام شده در استان در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: با وجود همه مشکلاتی که دشمن سر راه نظام اسلامی قرار داده است، خدمات و دستاوردهای شکل گرفته در این ۴۰ سال قابل تقدیر و تحسین است.

در این نمایشگاه که دستگاه های اجرایی استان حضور دارند اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز با برپایی غرفه، پیشرفت و رشد کتابخانه ها را در شاخص های توسعه فضای کتابخانه ای، کتابخانه های خیرساز، پرسنل، عضو، امانت، تعداد نسخ، ... را در قالب نمودارهای ۴۰ ساله و همچنین کلیپ فعالیت ها و فضاهای کتابخانه های عمومی را به نمایش گذاشت.

در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی امکان شرکت در مسابقه کتابخوانی اسمانیها و عضویت رایگان کتابخانه های عمومی در روز ۱۴ بهمن فراهم شده است.

استاندار کرمان و دیگر مسئولان استانی با حضور در این غرفه از تغییرات و دستاوردهای کتابخانه های عمومی طی ۴۰ سال گذشته آگاه شدند.

 در این نمایشگاه 106 دستگاه اجرایی، بخش خصوصی، نهاد نظامی و دانشگاه‌های استان، دستاوردهای 40 ساله خود را در 330 غرفه و فضایی به وسعت 8 هزار مترمربع  به نمایش گذاشتند

گفتنی است، این نمایشگاه تا ۱۸ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۲۰ برای بازدید عموم برپاست.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 474