در راستای برگزاری کنگره 6500 شهید استان کرمان: اختتامیه مسابقه بزرگ کتابخوانی آسمانی ها برگزارشد. اختتامیه مسابقه بزرگ کتابخوانی آسمانی ها در راستای برگزاری کنگره 6500 شهید استان کرمان در تالار باستانی پاریزی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، مصطفی شمس الدینی پور، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان گفت: با بیان اینکه این جشنواره در راستای اجرای کنگره بزرگداشت سرداران شهید سراسر استان کرمان اجرا شده است، گفت: اداره کل کتابخانه‌های عمومی به عنوان یکی از اعضای کمیته فرهنگی و هنری کنگره، عهده دار این مسابقه بزرگ شد.

مصطفی شمس الدینی پور عنوان کرد: جشنواره مسابقه بزرگ کتابخوانی آسمانی ها، امروز با معرفی ۱۱۰ برگزیده به کار خود پایان داد.

وی با بیان اینکه برای این مسابقه ۶ عنوان از کتاب‌های مفیدی که در عرصه شهید و شهادت از سوی مؤلفان کرمانی تألیف شده است در ۳ رده سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال از سوی کارگروه کارشناسی برای این مسابقه انتخاب شدند، افزود: در بخش کودک کتاب‌های هفت شین و فقط دختر بابا، در بخش نوجوان کتاب‌های وصل خوبان و بگو به جان امام (ره) و در بخش جوان و بزرگسال کتاب‌های کریمانه و آن ۲۳ نفر منابع این مسابقه بودند.

شمس الدینی پور با اشاره به اینکه نکته قابل اهمیت در این مسابقه نسبت به مسابقات قبلی، آمار ویژه شرکت کنندگان در بخش مکتوب بود، بیان داشت: در این مسابقه قریب به ۳۹ هزار و ۵۰۰ نفر کننده داشت که از این تعداد ۱۱۰ نفر برگزیده شدند و به هر یک از آن‌ها علاوه بر لوح سپاس، مبلغ یک میلیون ریال جایزه اهدا شد

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 236